INT UCH NORD UCH N UCH SE UCH DK UCH NV-10 EVV-15

Losnabakken’s Cola-Teit Urson

Reg.nr: 10181/07

Farge: Rød/Hvit

HD: B

Øyne: UA

Sporer: Enkle forran, dobble bak.

 

Cola

IMG_9303

 

Stamtavle:

INT UCH NORD UCH N UCH SE UCH DK UCH NV-10 EVV-15
Losnabakken’s Cola-Teit Urson
10181/07
HD:B
NUCH NACH
Teitur
IS05935/00
HD:A
Vaskur
IS02814/93
HD:A
Kappi Fra Hvammi
IS00930/85
HD:A
Tyra
IS02810/93
HD:A
Melkolku-Brenda
IS04559/97
HD:A
Kersins-Tappi
IS02810/93
HD:A
Gerplu-Kolka
IS03704/95
HD:A
NUCH
Skreppeng’s Aylin
04837/01
HD:B
INT NORD DK UCH NV-99-00-01-02
Skreppeng’s Gryssli
07093/97
HD:A
NORD UCH NV-97 Somi Av Isheim 10000/95
HD:A
Vigdis
37605/92
HD:A
Surtsey’s Lilla Lind Liva
DK14888/97
HD:A
DK UCH KBHV-92-93 INTUCH Landi Mestur
DK26316/89
HD:B
VV-94 Surtsey’s Orka
DK10748/90
HD:B
Pedigree generated by PedigreeQuery.com


Resultater:

– 06/09/2015:  European Veteran Winner 2015
– BIM på årets rasespesial 2012
-15/08/2012: Norsk Vinner 2010.
– 30/10/2010: Norsk Utstillings Champion.
-29/07/2011: Svensk Utstillings Champion.
– 05/11/2011: Dansk, Nordisk og International Utstillings Champion(C.I.B).
– Nr.2 på “Årets Mestvinnende Islandsk Fårehund 2011”.

 

Utstillinger:
Norge:

1.JK 3.JKK  – Christian Vole
1.JK 2.JK – Poul J Ørnemark
1.AK 2.AKK – Karl-Erik Johansson
1.AK 1.AKK CK 2.BHK R.CACIB – Anne Indergaard
1.AK 1.AKK CK CERT 1.BHK CACIB BIR – Torbjørn Granheim
1.AK 1.AKK CK 2.BHK – Eli-Marie Klepp
1.AK 1.AKK CERT CK 1.BHK BIR – Brenda Banbury(NO UCH)
1.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIR – Tino Pehar
1.CHK 3.CHKK – Saija Juutilainen
Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CACIB BIM – Arne Foss
Exc.CHK 1.CHKK CK 2.BHK CACIB – Gunnar Nymann
Exc.CHK 1.CHKK CK 2.BHK R.CACIB – Leif Ragnar Hjorth
Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CACIB BIM – Gert Christensen
Exc.CHK 2.CHKK CK 3.BHK – Kari Järvinen
Exc.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIM – Wilma Roem
Exc.VTK 1.VTKK CK 4.BHK – Hans – Åke Sperne
Exc.VTK 1.VtKK 2.BHK(European Veteran winner 2015) – Terje Lindstrøm

Svergie:
Exc.CHK 2.CHKK CK CERT RES.CACIB 2.BHK – Per-Erik Wallin(SE UCH)
Exc.CHK 2.CHKK CK CERT R.CACIB 2.BHK – Terje Lindström
Exc.CHK 1.CHKK CK CACIB 1.BHK BIM – Nils Molin

Danmark:
Exc.CHK 2.CHKK CK CERT CACIB 2.BHK –  (DK UCH, NORD UCH, INT UCH)

Frankrike:
Exc, R.CACIB